Zdobądź fundusze na własną firmę !
 Oceń wpis
   

 

Jak zapewne wiesz, własnego biznesu nie rozkręcisz, nie posiadając żadnych środków finansowych. Już samo założenie wiąże się z wieloma opłatami, a później do tego dochodzą również różnego rodzaju inwestycje finansowe na podstawowe potrzeby, czyli np. sprzęt, oprogramowanie, wynajem biura, podłączenie Internetu. Wszystko to jest potrzebne do tego, aby firma mogła zacząć funkcjonować.

Koszty można wymieniać w nieskończoność...

Nie może Cię to przerażać. Musisz wykazać, że naprawdę Ci na tym zależy i uwierz, że znajdziesz odpowiednie źródło finansowania, którym może na przykład być kredyt.

Złożyłeś wniosek do banku o przydzielenie Ci kredytu, więc teraz bank będzie rozpatrywał Twój wniosek kredytowy. Każdy klient musi zostać sprawdzony w Biurze Informacji Kredytowej, a także w Biurze Informacji Kredytowej. Rzecz jasna nie jesteś sprawdzany jedynie jako firma, ale przede wszystkim jako osoba fizyczna.

Dlaczego ?

Odpowiedź jest prosta. Chodzi o to, że bardzo często osoba fizyczna, która prowadzi własną firmę, wcześniej już zaciągnęła różnego zobowiązania.

Polecam Ci również, abyś wcześniej postarał się o zdobycie dowodu na swoją wiarygodność płatniczą i wypłacalność. Jest to możliwe do otrzymania w Biurze Informacji Gospodarczej, gdzie masz możliwość otrzymania tzw. Świadectwa o sobie, które stwierdza Twoją rzetelność w spłacaniu różnego rodzaju zobowiązań.

          pieniądze na spółkę

Komentarze (0)
Tniemy koszty, czyli korzyści z wirtualnego biura.
 Oceń wpis
   

 

Chcesz założyć własną firmę, ale boisz się, że nie poradzisz sobie z opłatami, które wiążą się z utrzymaniem i prowadzeniem biura ?

Oczywistą sprawą jest, że adres spółki powinien prezentować się jak najlepiej, a to wiąże się z kolejnymi kosztami. Prestiż firmy to zadowolenie większej liczby klientów, a przecież o to chodzi każdemu przedsiębiorcy. W ostatnim czasie bardzo popularne stały się tzw. wirtualne biura, które pozwalają zaoszczędzić spore sumy pieniędzy.

Opcja ta polega głównie na tym, że za niewielką miesięczną opłatę wynajmujesz powierzchnię biurową wraz z pełną obsługą i personelem.

Dlaczego warto skorzystać z wirtualnego biura ? Jakie korzyści się z tym wiążą ?
-spadek kosztów wynagrodzenia pracowników,

-zmniejszenie kosztów związanych z wynajmowaniem powierzchni biurowej,

wirtualne biuro

 -łatwość nawiązania takiej umowy,

 -duży wybór lokalizacji,

-prestiż firmy,

-doświadczenie i bezpieczeństwo,

-komplet oferowanych usług.

 

 

Komentarze (0)

ZAREJESTRUJ SPÓŁKĘ Z O.O. Z POMOCĄ SPECJALISTÓW ZE SPRZEDAMSPOLKE.BIZ.PL!

Zleć przeprowadzenie procesu rejestracji nowej firmy profesjonalistom, którzy dopełnią  w Twoim imieniu wszelkich formalności. 
 
Oferujemy kompleksową pomoc, która pozwala na oszczędność czasu.

Cena rejestracji: 749 zł 

--

W swojej ofercie posiadamy także na sprzedaż nowe spółki z 2017 roku, jak również spółki stażowe z 2016 i 2015 roku w atrakcyjnych cenach. 

Zadzwoń i dowiedź się więcej na temat proponowanej usługi.

TEL: 12 376 49 67


Spółki pod dotacje

Najnowsze wpisy
2017-11-16 08:11 Spółka celowa
2017-11-02 11:19 Zwyczajne zgromadzenie wspólników
2017-10-19 08:55 Kapitał zakładowy
2017-10-05 08:12 Krajowy Rejestr Sądowy
2017-09-21 08:31 Wady spółki partnerskiej